لیبل شبنم

دسته بندی : اخبار,مقالات

اخیراً سئوالات زیادی در مورد لیبل شبنم از سوی دوستان مطرح شده، که این امر ما را بر آن داشت تا مطلبی در این باره دراختیار شما عزیزان قرار دهیم.

متاسفانه با رواج عطرهای فیک و تقلبی، بسیاری بر این باورند که عطرهایی که دارای این لیبل می باشند اصل می باشند و مابقی عطرها از درجه اورجینال بودن خارج می شوند.

طرح شبنم جهت مقابله با پدیده قاچاق توسط شبکه بازرسی و نظارت مردمی در سطح کشور ایجاد شده است. بعد از اعلام اولیه این سازمان مبنی بر لزوم تهیه این لیبل به اصناف و فروشندگان – بر اساس ارائه کالاهای لیست شده از سوی فروشگاه ها – این لیبل به تعداد کالاها، بین فروشندگان توزیع شد، که طبق آمار این سازمان بالغ بر ۳۰۰ میلیون درخواست برای الصاق برچسب از سوی فروشندگان از ابتدای اجرای طرح بود.

در فاصله بین درخواست نام و تحویل برچسب که حدود ۱۰ تا ۳۰ روز به طول انجامید بسیاری از اجناس به فروش رسید و بدیهی است که بسیاری از لیبل های تحویل داده شده بدون محصول ماند!!

ایرادی که این طرح را زیر سئوال برد این بود که تمامی این لیبل ها قبل از اینکه با مشخصات کالاهای اعلام شده از سوی فروشندگان در سیستم سازمان بازرسی ثبت شوند به فروشندگان ارائه شد.

بنابراین با ارسال SMS ، بارکد مورد نظر در جواب مشخصات کالا ذکر نمی شود و فقط به این نوشته که : این کالا مورد تائید سازمان بازرسی کشور می باشد، بسنده شده.

این امر باعث شد این لیبلها در بازار بر روی هر کالایی چسبانده شود.

مثلاً لیبلی که جهت محصولات آرایشی ثبت شده بود روی عطر چسبانده شد و حتی در بسیاری مواقع مبادرت به فروش آنها به صورت تکی و حتی متری شد.

این اطلاعات از این جهت حائز اهمیت است که لیبل شبنم ملاک بر اصل بودن آن نیست.

تنها زمانی می شود به این امر اکتفا کرد که همراه لیبل شبنم لیبل اصالت کالا که شامل مشخصات و شرکت وارد کننده و … است همه روی کالا باشد که البته تعداد این کالاها در بازار محدود به چند برند خاص از قبیل پاکورابان –  کارولینا هِرِرا و چند برند دیگر می باشد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات غیر اخلاقی بررسی نخواهند شد

از هرگونه توهین و الفاظ رکیک خودداری کنیدلذت خرید از فروشگاه عطر بازان

وبسایت عطربازان در دی ماه سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود . در سال ۱۳۹۳ با هدف گذاری دقیق و برنامه ریزی منسجم جمع آوری مطالب این سایت توسط تیم کارشناسی عطربازان آغاز گردید ، مدیران سایت با اهدافی نظیر سهولت در خرید ، اطلاع رسانی علمی و دقیق ، برقراری ارتباط مستقیم با مصرف کننده نهایی ، معرفی جدیدترین عطرهای روز دنیا ، ایجاد مرجعی کامل و جامع برای عطر و ادکلن و در اختیار گذاشتن قیمتهای لحظه ای برنامه های کوتاه مدت و دراز مدت خود را تدوین نمودند …

راهنما

شماره تماس

۰۲۱-۸۸۹۵۷۸۵۲

شرایط و سوال

شماره تماس

۰۲۱-۸۸۹۵۷۸۵۲